درباره ما

شرکت ثانیه پردازان فناوری اطلاعات فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده و در راستای رسالت خود در مباحث نرم افزار و IT همواره از کارآفرینی و ایده های نو حمایت کرده و نسبت به پیاده سازی پروژه های بزرگ همواره پیشتاز بوده است. قسمتی از این فعالیت ها به شرح ذیل می باشد:

دو استارتاپ معروف شرکت ما iWedding.ir و eArtman.com می باشد. می توانید در قسمت نمونه کارهای و پروژه های ما با این استارتاپ ها بیشتر آشنا شوید.

همچنین در دومین startup weekend شیراز توانستیم با همکاری جمعی از دوستان استارتاپ قیچی را مدل سازی کنیم و مقام اول این دوره از مسابقات را از آن خود نماییم که با پوشش خبری شبکه های تلوزیون این دستاورد در برنامه 20:30 پخش گردید. در جشنواره علم تا عمل نیز پرتال iWedding.ir جزو 20 طرح برتر نیز شد.

در جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1393، شرکت ثانیه پردازان فناوری اطلاعات به عنوان موسسه برتر دانش بنیان در مرکز رشد فارس انتخاب شد. این روند همچنان ادامه دارد و هم اکنون برندها، وب سایت ها و اپلیکیشن های مختلفی توسط ما منتشر شده و توسعه یافته است . می توانید در قسمت پروژه های ما تعدادی از آنها را مشاهده نمایید و در قسمت تیم ما با متخصصین ما بیشتر آشنا شوید.

پروژه ای دارید؟ ما به شما کمک میکنیم آن را اجرا کنید...